Květen 2012

Téma týdne

14. května 2012 v 17:39 | Anet. |  Píšu

Téma týdne- čtyři slabiky, děvět písmen, dvě slova, která by měl každý bloger, jehož útočistě je na blogu.cz znát.


Některá témata mi příjdou o ničem, nebo naopak, když si přečtu zadání, hned vím o čem psát. Slova mi lítají z hlavy přes ruce, až se ocitnou v monitoru, přesněji v textovém editoru.
Ono to vlastně není vůbec těžké, stačí jen vědět o čem psát, aby to mělo smysl, zkrátka to potřebuje inspiraci.
Nejlepší na tom je to, že je každý článek originální. Když napíšu článek a porovnávám si ho s ostatními články na TT každý je o něčem jiným, i když je zadání témata stejné, každý autor jej pojme úplně jinak. To ukazuje, že naše fantazie je nekonečná a vlastně že nemá žádné hranice.

.........

Když nemám inspiraci a nevím o čem psát, tak pochopitelně nic psát nebudu. Promiňtě, ale článek typu ,,nevím co mám na toto Téma týdne napsat" se jako článek nepočítá, ani když k tomu autor přihodí dalších pět vět které jsou absolutně o ničem, aby byl obsah článku hmotnější. Tohle nemá cenu ani publikovat.
Jeden týden bylo TT zrdcadlo. U jednoho článku jsem se docela pobavila. Autorka napsala, z čeho se zrdcadlo skládá, kde všude se s ním setkáme, nebo dokonce k čemu slouží. Pod tím byla kupa komentářů, jak je to 'dokonalý' a 'originální' článek. V tu chvíli jsem jenom valila oči a říkala si, kdeto žijeme. Protože jestli tohle napsal zdravý člověk, musel být něčím zhypnotizovaný či co.

.........


Stejné je to, že někdo napíše článek a označí jej za Téma týdne jen proto, že si chce zvýšit návštěvnost. Pravda je, že návštěvnost si tím sice může zvýšit ale maximálně na jeden den a s tím příjde mnoho komentářů že to není článek na TT. Nejen že si tímto blog udělá ne zrovna moc kladnou vizitku, ale dostane také hodně negativních ohlasů.


Proto než publikujete článek na TT, nejdříve si uvědomte, že bude nějakou dobu na hlavní stránce blogu.cz.

Anet.


Z včerejší procházky

7. května 2012 v 15:03 | Anet. |  Fotím
Nedělní procházka se u nás pomale stává tradicí. Včera jsem se vydala k rybníku Balaton, u kterého je malá restaurace. Protože cestu k Balatonu lemují pole, různé stromy aj. využila jsem situace a přibalila si s sebou foťák. Moje nadšení boužel zkazil vítr a nějaké pořádné fotky se mi nepodařilo sehnat.
..i tak dávám menší ukázku
Anet.


Jaro aspoň na fotce

5. května 2012 v 12:51 | Anet. |  Fotím
Jaro, léto, podzim, zima. Normální roční období, opakující se každý rok. Letos mám ale pocit, že místo toho, aby po zimě přišlo jaro, tak se mezi ně vecpalo léto. No, posuďte sami, že 32 stupňů na jaře není samo o sobě normální.
Tak Vám přináším jaro aspoň na fotce :)


Anet.