Duben 2012

Nicky Minaj a Katy Perry v jednom

28. dubna 2012 v 22:26 | Anet. |  Píšu
Protože jsem potřebovala zvuk z jednoho videoklipu, a to konkrétně LMFAO- Party Rock Anthem, zamířila jsem na youtube. V sloupci napravo se mi najednou ukázal odkaz: LMFAO- Party Rock Anthem, (Corver by @KarminMusic). Nedalo mi to a musela jsem se na to podívat. Protože jsem čekala jen něčí snahu o napodobení byla jsem překvapená, na video jsem se dívala s otevřenou pusou a vykulenýma očima. Z té dívky přímo zářila energie a ohromný talent. V některých částí písně si troufnu říct, že to je lepší než originál (čistě můj názor).
Nedalo mi to, a musela jsem se podívat na další videa. Písničku Look At Me Now jsem slyšela poprvé v životě a proto jsem si pustila i originál, v tomto případě musím říct že originál stojí za nic, v jejím podání je song mnohem lepší. U této písničky prokázala děsně velké nadání hlavně u části kde repovala, a já jen zírala. No, jen sami posuďte:

Ráda bych vložila i Party Rock Anthem v její verzi, ale boužel mi nejde nahrát, tak aspoň dávám odkaz :

Na youtube vystupuje pod nickem Karmin.
Doporučuji shléhnout i její další videa protože to doopravdy stojí za to ;)


Anet.

..Nenadarmo se jí říká "Katy Minaj"Down

22. dubna 2012 v 17:41 | Anet. |  Ostatní
Šla jsem k nástěnce, podívala se na fotky z minulého léta a uvědomila si, že už nikdy nebude takové jaké bývalo. Troufnu si říct, že to bylo nejlepší léto, co jsem kdy zažila. "Sakra! už zase ty vzpomínky"
Pomalu jsem si začala přehrávat ty dva týdny, na mých ústech se měnila radost se smutkem. Psala jsem to, píšu to i teď a budu to psát dál. Chci stroj času! jediné co ty dva týdny zkazilo bylo to, že jsem neříkala, nevyjadřovala, nedávala najevo to, co jsem cítíla (cítím?). Kdo ví, jaká by byla přítomnost, kdybych nebyla takovej srab.
..Život jde dál a zatím co se stalo, nemá cenu se ohlížet- vždyť ta věta je skoro nelidská.
Pustila jsem si uvedenou písničku a při každým I miss you se mi na tvář začaly spouštět další slzy..


Anet.Říci svůj názor

8. dubna 2012 v 13:13 | Anet. |  Téma týdne

V dnešní době je říci svůj názor umění. Asi se lidé se bojí, že by svým názorem mohli vyčnívat z davu. Myslím si, že je to celé o strachu.
Má pusa je už od malička otevřená na všechny strany a za vše co zní vypadne musím pykat. Čím jsem starší, v mé hlavě se každý den hromadí víc a víc názorů, a ne vždy je vyslovím nahlas. Přepadnou mě obavy, že ostatní můj názor nepojmou po kladné stránce, že ho nepochopí. Tak si ho raději mumlám sama pro sebe. I když vím, že to není zrovna dobře.
Každý má právo říci svůj názor a stát si za ním. Každý si myslí něco jiného a má jiný názor. Každý by měl mít právo na svobodu vyjadřování.
Stačí jen ovládnout strach a dát do toho trochu sebejistoty. Když tím nikoho nepoškodíme, tak proč se neozvat.

Anet.Nahoď brýle, kámo

6. dubna 2012 v 19:35 | Anet. |  Fotím
Dneska jsem se opět pokusila okouzlit s foťákem, tak posuďte samy, jestli se mi to povedlo.

Tak, co vy na ně?

Anet.