Listopad 2011

Sebevědomí

25. listopadu 2011 v 22:23 | Anet. |  Píšu
Co je to vlastně sebevědomí ? v běžné řeči je to povahový rys člověka , který si cení sám sebe a obvykle to dává najevo svým chováním apod .

Příčinou nízkého sebevědomí může být spousta věcí , tou nejběžnější je vzhled . Lidé se často srovnávají ostatními lidmi , a tím dochází k závěru že jsou tlustší , ošklivější apod .
Toto srovnávání je chyba a jestli se i ty srovnáváš například s modelkama v časopisech , není divu , že máš nízké sebevědomí . Nesmíš zapomínat , že takové fotky modelek v časopisech si prošly photoshopem a podobnými programy . V každém z nás je ukryta krása . Jen záleží na tom , kdy ji najdeš . Není divu , že dnes je svět plný lidí kteří si prošli plastikami . Hlavním důvodem poloviny plastik je nízké sebevědomí a snaha být krásnější . Ale řekni , nepřipadjí ti takové plastiky nepřirozené ? Naco si lámat hlavu s tím , že vypadáš jinak než ostatní .

Anet.


Čokoláda

22. listopadu 2011 v 18:37 | Anet. |  Píšu
Když nemám náladu , vždycky šáhnu po čokoládě . V poslední době na čokoládě fakt ulítám a to jsem si ji dávávala jenom příležitostně . Proto mě napadlo , že si o ní něco na internetu vyhledám , a teď bych se o to s vámi chtěla podělit .

Pravdy a mýty o čokoládě

Způsobuje akné : Není to pravda .
Je příčinou zubních kazů : Ano i ne , čokoláda sice obsahuje cukr , ale zároveň i třísloviny , které brání růstu baterií .
Posiluje imunitní systém : Je to pravda . Požitek , který si užíváme když jíme čokoládu , může posílit imunitu .
Po čokoládě se přibírá : Není to pravda . Nedokázalo se , že by množství zkonzumované čokolády mělo vliv na zvyšování hnotnosti ← moc tomu neveřím ..

Čokoláda nejen výborně chutná - je také dokázáno, že má příznivé účinky na zdraví člověka . Čokoláda odstraňuje napětí ,stres a navozuje pocity pohody a klidu . Čokoláda se jako lék nenadarmo v 19. století prodávala v lékárnách .

Anet.


Láska je láska..

8. listopadu 2011 v 19:33 | Anet. |  Píšu
Taky jste někdy zažily ten cit námi nazývaný "láska" ? Pro někoho je láska pouhé slovo , pro ostatní něco krásného . Taky zažíváš ten šimravý pocit v břiše když kolem tebe projde ? Musíš se na něj pořád dívat a přes den nemyslíš na někoho jiného ? Je to jasné ! jsi zamilovaná . I když to vždy nemusí být šťastná láska , ale naopak nešťasná . No jo no , láska si nevybírá a s tím se každý musí smířit .
Když je do tebe zamilovaný i on , není co řešit v tomto případě záleží jenom na tom , kdo udělá první krok . Ale co dělat když necítí k tobě to , co ty k němu ? Buďto ho budeš muset na sebe upozornit , aby vůbec věděl že existuješ . Ale všechno má svoji míru ! Když ho budeš denně prozvánět a posílat mu na Fb jednu zprávu přes druhou , tak ho spíš od sebe odradíš . Nějaké návody jak udělat aby se to tebe zamiloval tu psát nebudu protože to ani nevím . Každý kluk má rád něco jiného a každému se něco jiného líbí . Také se do zebe nemusí vůbec zamilovat i když si to přeješ . K tomuto ho donutit prostě nemůžeš . A tak se z toho stává láska neopětovaná . A velmi bolestivá . Ale přece kvůly němu neprobrečíš celé dny v koutě . Za to ti nestojí . Radši zajdi někam s kamarádkou a na to všechno zapomeň , co ty víš , možná potkáš někoho lepšího kdo o tebe bude stát .

Anet.


Dobrý vědět že..

5. listopadu 2011 v 20:17 | Anet. |  Píšu
Eště 49 dní a sou Vánoce!
Eště 56 dní a je nový rok!
Eště 237 dní a sou velké prázdniny!

To uteče..:D

Anet.


Vánoce , vánoce

5. listopadu 2011 v 17:42 | Anet. |  Píšu
Je asi brzy psát v tuto dobu o vánocích . Ale pomalu se už blíží . A začínáme uvažovat o vánočních dárcích . Pro ty nejmenší jsou vánoce den , kdy dostávají dárky . A pro ostatní jsou to svátky kdy si konečně mohou odpočnout od vánočních nákupů . Lítání po obchodech , stání v nekonečných frontách u poklady a hlavně vyhazování peněz . Není moc lidí co mají zrovna tuto činnost rádi . Je asi jenom jediná možnost jak se těmto věcím vyhnou a to nakupování přez internet . Což je podle mě docela riskantní když nemáte web přez který chcete nakupovat vyzkoušený , nikdy nevíte jestli za tím není nějaký podvod . Taky nevíte jak doopravdy výrobek vypadá a když vám pak dojde domů , nemusíte být z něho zrovna dvakrát nadšení . Proto si myslím , že to stání v dlouhých frontách se docela vyplatí .

Ale není to nádhera když se všichni sejdou u vánočního stromku pod kterým je hromada dárků , po celém domě voní štědrovečerní večeře a všichni so užívají pohody ?

Anet.


Francouzská manikůra s zebřím vzorem

5. listopadu 2011 v 16:15 | Anet. |  Fotonávody
Táák a je tu slibovaný fotonávod . Dnes se mě asi moc nepovedl, nebylo mně dobře a pořád se mi třepala ruka :/ ale doufám , že se vám aspoň trochu bude líbit.
Připravuji

4. listopadu 2011 v 20:22 | Anet. |  Píšu
Ták..na zítřek (5.11) připravuji další fotonávod ! Takže se máte na co těšit .

3.11 ←

3. listopadu 2011 v 20:38 | Anet. |  Anet
Dnešek ?, dnešek byl úplne obyčejnej a nic se nestalo ( naštěstí ) jako vždy jsem boužel byla ve škole .:D A pak na trenálu . Poslední dva týdny se učíme sestavu 'On the floor' . Dneska jsem doma na internetu konkrétně na youtube našla supr sestavu na písničku od Nicki Minaj - Super bass , takže se ji teď učím .. xoxo

Anet.


Fotím 0.2

2. listopadu 2011 v 16:39 | Anet. |  Fotím
V týdnu se mě podařila fotka mého nejmladšího kocourka Eddieho . Moc se mi ta fotka líbí ..:))Líbí se ti?

Anet.


Nail art pen

2. listopadu 2011 v 15:59 | Anet. |  Píšu
U fotonávodu jsem měla pero na nehty . A dnes vás s ním chci seznámit .

Pero na nehty má název Nail art pen a je od značky Essence . Zacházím se s ním jako s normálním perem . Je lehké a snadno se drží .
Hodně lidí tvrdí že ho nemůže nikde sehnat . Slyšela jsem že se dá koupit v drogerii Rosmann , já jsem ho našla v tescu v drogerii .

Postup k použití je lehký . Zatřepeš s perem a zmáčkneš . Nic víc v tom není , pak s ním maluješ na nehty jako s normálním perem . Až lak na nehtu zaschne doporučuji to ještě přetřít bezbarvým lakem , protože se lak na nehtu brzy odře .

Je k sehnání v několika barvách já zatím viděla jenom pět barev ( stříbrná , černá , fialová , modrá a bílá ) . Stojím kolem
50 až 60,-Kč a myslím , že se nákup doopravdy vyplatí.

Anet.